HBO/Sony Pictures/Hulu
Почти е време за Comic-Con в Сан Диего и ET ви предлага пълния график от филмови и телевизионни панели и специални събития през целия звезден уикенд!
Тазгодишният Comic-Con ще включва прощални телевизионни панели от дългогодишни предавания като Свръхестествено и Стрелка , добре дошли обратно култови любими като Вероника Марс и празнувайте популярни фаворити като Ривърдейл , Игра на тронове и още!
Ще има и първи погледи и вълнуващи съобщения от някои от най-очакваните предстоящи филми. Marvel Studios се завръщат в зала H в събота вечер, но шефът на MCU Кевин Фейги се държеше скромно, когато CinemaBlend попита дали студиото на електроцентрала ще обяви дългоочакваната фаза 4 филми на Comic-Con тази година.
„Обикновено отиваме в зала H само когато имаме много неща, за които да говорим и да разкрием“, дразни той. „Изглежда, че имаме много неща, за които да говорим или да разкрием. Но ще видим какво ще обявим официално по един или друг начин.
ETonline и ET Live ще имат покритие през целия уикенд на Comic-Con. Проверете отново тук, тъй като графикът се актуализира за повече информация за всички най-големи панели, презентации и събития!
18:00 ч. PT -- Batwoman и Пениуърт световни премиери и специални прожекции (Ballroom 20)
11:00 ч. PT -- Терминатор: Тъмна съдба панел (зала H)
11:15 ч. PT -- Ван Хелзинг панел (Индиго бална зала)
12:30 ч. PT -- Поръчката панел (Индиго бална зала)
12:45 ч. PT -- ЗЛО прожекция и панел (бална зала 20)
13:00. PT -- Командването на Stargate празнува Звездна врата Атлантида 15-та годишнина (стая 7AB)
13:45 ч. PT -- Спондж Боб Специален панел за 20-та годишнина (стая 6A)
13:45 ч. PT -- Отменено панел (Индиго бална зала)
14:00 ч. PT -- Нанси Дрю прожекция и панел (бална зала 20)
15:00. PT -- Появата пилотен първи поглед и панел (Индиго бална зала)
15:00. PT -- Farscape : Официалната 20-та годишнина (стая 7AB)
15:15 ч. PT-- Teen Titans ГО! прожекция на нов епизод и въпроси и отговори (стая 6DE)
15:30 ч. PT -- Агентите на Marvel от S.H.I.E.L.D. панел (зала H)
16:00 ч. PT -- до обвивката и обратно: ексклузивно TMNT панел на създателите (Нийл Морган Auditorium, Централна библиотека на Сан Диего)
16:15 ч. PT -- Stumptown панел (Индиго бална зала)
16:45 ч. PT -- Неговите тъмни материали панел (зала H)
16:45 ч. PT -- кобра кай панел (бална зала 20)
16:45 ч. PT -- Домашни филми Събиране на 20-та годишнина (стая 6BCF)
17:30 ч. PT -- Супермагазин панел (Индиго бална зала)
18:45 ч. PT -- Crank Yankers панел (Индиго бална зала)
19:30 ч. PT -- Непрактични шегаджии панел (Horton Grand Theatre)
10:00 ч. PT -- Разговор с Кристофър Маркъс и Стивън Макфийли (Hall H)
10:00 ч. PT -- Warner Archive празнува V: Оригиналната мини-серия (Стая 6DE)
10:30 ч. PT -- DreamWorks Ше-Ра и принцесите на властта панел (стая 6BCF)
11:00 ч. PT -- Разговор с братя Русо (зала H)
11:00 ч. PT -- Благослови Хартовете първи външен вид и панел (Индиго бална зала)
11:30 ч. PT -- Вероника Марс Световна премиера на сезон 4 и въпроси и отговори (бална зала 20)
11:45 ч. PT -- Патешки приказки панел (стая 6А)
12:00 ч. PT -- Страхувайте се от ходещите мъртви панел (зала H)
12:00 ч. PT -- Пиле робот панел (Индиго бална зала)
12:30 ч. PT -- DC Super Hero Girls прожекция на нов епизод и въпроси и отговори (стая 6DE)
13:00. PT -- Живите мъртви панел (зала H)
13:00. PT -- Рик и Морти панел (Индиго бална зала)
13:00. PT -- Вселената на Стивън премиера на панел и трейлър на филм (Ballroom 20)
14:00 ч. PT -- Primal на Генди Тартаковски панел (Индиго бална зала)
14:15 ч. PT -- Панелът на Witcher (зала H)
15:00. PT -- Слънчеви противоположности първи външен вид и панел (Индиго бална зала)
15:15 ч. PT -- Завещания специална видео презентация и въпроси и отговори (стая 6BCF)
15:30 ч. PT -- Тъмният кристал: Епохата на съпротивата кратък поглед и панел (зала H)
15:30 ч. PT -- Момчетата панел (бална зала 20)
16:00 ч. PT -- Бургерите на Боб панел (Индиго бална зала)
16:30 ч. PT -- Пениуърт специална видео презентация и въпроси и отговори (стая 6BCF)
16:45 ч. PT -- Carnival Row панел (бална зала 20)
16:45 ч. PT -- Терорът: Позор панел (стая 6А)
17:00 ч. PT -- Арчър кратък преглед и въпроси и отговори (Indigo Ballroom)
17:30 ч. PT -- Игра на тронове панел (зала H)
17:30 ч. PT -- Какво се случи току що ??! С Фред Савидж кратък преглед и въпроси и отговори (стая 6DE)
17:45 ч. PT -- Creepshow панел (стая 6BCF)
18:00 ч. PT -- Новобранецът панел (Horton Grand Theatre)
18:00 ч. PT -- Топа панел (стая 6А)
18:45 ч. PT -- следващия панел (стая 6DE)
19:00 ч. PT -- проповедник панел (зала H)
19:00 ч. PT -- Какво оставихме след себе си: Star Trek: DS9 панел (стая 32AB)
8:00 вечерта. PT -- Специална видео презентация на Rooster Teeth и въпроси и отговори (стая 6DE)
21:15 ч. PT -- Блогът за пеене на д-р Ужасни прожекция и караоке парти (стая 6DE)
10:30 ч. PT -- Batwoman пилотна прожекция и въпроси и отговори (бална зала 20)
11:00 ч. PT-- Проект Синя книга панел (Индиго бална зала)
11:30 ч. PT -- Влезте в панела на Star Trek Universe с/ Стар Трек: Дискавъри, Стар Трек: Пикард и Стар Трек: Долни палуби (зала H)
12:00 ч. PT -- Семейство Симпсън панел (бална зала 20)
12:00 ч. PT -- Доброто място панел (Индиго бална зала)
13:00. PT -- Пространството панел (Индиго бална зала)
13:00. PT -- Семеен човек и Американски татко! прожекция и панел за първи поглед (бална зала 20)
13:15 ч. PT -- Westworld панел (зала H)
14:00 ч. PT -- Импулс панел (Индиго бална зала)
14:30 ч. PT -- Орвил скрийнинг и панел (бална зала 20)
14:45 ч. PT -- Панел за 50-ата годишнина на Улица Сезам (стая 6BCF)
15:00. PT -- Snowpiercer панел (Индиго бална зала)
15:30 ч. PT -- Стрелка специална видео презентация и въпроси и отговори (бална зала 20)
16:00 ч. PT – Travel Channel’s Вярвате или не на Рипли! с домакин Брус Кембъл (Indigo Ballroom)
16:15 ч. PT -- Супер момиче специална видео презентация и въпроси и отговори (бална зала 20)
16:15 ч. PT -- Човекът във високия замък панел (стая 6А)
17:00 ч. PT -- Черна мълния специална видео презентация и въпроси и отговори (бална зала 20)
17:00 ч. PT -- Уинона Ърп панел (Индиго бална зала)
17:15 ч. PT -- панел на Marvel Studios (зала H)
17:30 ч. PT -- NOS4A2 панел (стая 6А)
17:45 ч. PT -- Светкавицата специална видео презентация и въпроси и отговори (бална зала 20)
18:00 ч. PT -- Магьосниците панел (Индиго бална зала)
18:30 ч. PT -- Какво правим в сенките скрининг и въпроси и отговори (стая 6BCF)
19:00 ч. PT -- Кратки прегледи на поредицата DC Universe и въпроси и отговори (Indigo Ballroom)
19:45 ч. PT -- Бруклин девет-девет панел (стая 6BCF)
10:30 ч. PT -- Свръхестествено специална видео презентация и въпроси и отговори (зала H)
11:45 ч. PT -- Ривърдейл специална видео презентация и въпроси и отговори (зала H)
13:00. PT -- Маите M.C. скрининг и въпроси и отговори (зала H)
13:00. PT -- Призрачни приключения панел (стая 7AB)
15:00. PT -- Бъфи убийцата на вампири Прожекция на музикален епизод „Още с чувство“ (стая 6DE)